08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь 2-0 Тэда
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-2
23:00 Яблонец-Теплице 1-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 1-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 1-0
01:30 Ювентус-Удинезе 3-1
01:30 Вердер-Шальке 2-1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-0
[/quote]
Достук таймашы 16-сезон
#42 08 Март 2019 - 09:09
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2:0
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2:0
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:0
23:00 Яблонец-Теплице 2:0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0:1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 3:1
01:30 Ювентус-Удинезе 2:0
01:30 Вердер-Шальке 1:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 2:1
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2:0
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2:0
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:0
23:00 Яблонец-Теплице 2:0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0:1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 3:1
01:30 Ювентус-Удинезе 2:0
01:30 Вердер-Шальке 1:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 2:1
#43 08 Март 2019 - 09:42
Тандоо тур l 1-тапшырма
Оюндар Бишкек убактысы менен корсотулду.
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 3:1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1:2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 2:0
23:00 Яблонец-Теплице 2:1
23:30 Бохум-Хайденхайм 0:1
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 2:1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 0:0
01:30 Ювентус-Удинезе 2:0
01:30 Вердер-Шальке 0:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1:1
Оюндар Бишкек убактысы менен корсотулду.
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 3:1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1:2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 2:0
23:00 Яблонец-Теплице 2:1
23:30 Бохум-Хайденхайм 0:1
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 2:1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 0:0
01:30 Ювентус-Удинезе 2:0
01:30 Вердер-Шальке 0:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1:1
#44 08 Март 2019 - 09:49
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 0-2
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 2-2
23:00 Яблонец-Теплице 2-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 2-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-0
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 0:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-2
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 2-2
23:00 Яблонец-Теплице 2-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 2-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-0
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 0:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-2
Тан атаар да кеч кирер,
Кайран омур эскирер
Кайран омур эскирер
#45 08 Март 2019 - 09:59
Тандоо тур l 1-тапшырма
Оюндар Бишкек убактысы менен корсотулду.
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 3:1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 3:0
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 2:1
23:00 Яблонец-Теплице 3:1
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 1:0
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2:0
01:30 Ювентус-Удинезе 3:0
01:30 Вердер-Шальке 2:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 2:1
[/quote]
Оюндар Бишкек убактысы менен корсотулду.
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 3:1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 3:0
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 2:1
23:00 Яблонец-Теплице 3:1
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 1:0
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2:0
01:30 Ювентус-Удинезе 3:0
01:30 Вердер-Шальке 2:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 2:1
[/quote]
#46 08 Март 2019 - 11:14
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2_1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 1_2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1_0
23:00 Яблонец-Теплице 2_0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1_0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0_1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2_1
01:30 Ювентус-Удинезе 2_1
01:30 Вердер-Шальке 1_2
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 2_1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 1_2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1_0
23:00 Яблонец-Теплице 2_0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1_0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0_1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2_1
01:30 Ювентус-Удинезе 2_1
01:30 Вердер-Шальке 1_2
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 2_1
#47 08 Март 2019 - 11:46
Тандоо тур l 1-тапшырма
Оюндар Бишкек убактысы менен корсотулду.
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда2-1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор1- 0
23:00 Яблонец-Теплице2- 1
23:30 Бохум-Хайденхайм0- 1
23:59 Хобро-Мидтъюлланн2- 1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген2- 0
01:30 Ювентус-Удинезе4- 0
01:30 Вердер-Шальке2- 1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол1-0
Оюндар Бишкек убактысы менен корсотулду.
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда2-1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор1- 0
23:00 Яблонец-Теплице2- 1
23:30 Бохум-Хайденхайм0- 1
23:59 Хобро-Мидтъюлланн2- 1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген2- 0
01:30 Ювентус-Удинезе4- 0
01:30 Вердер-Шальке2- 1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол1-0
#48 08 Март 2019 - 11:52
Тандоо тур l 1-тапшырма
Оюндар Бишкек убактысы менен корсотулду.
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2-1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 -1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-1
23:00 Яблонец-Теплице 1-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 2-1
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 2-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 1-0
01:30 Ювентус-Удинезе 3-0
01:30 Вердер-Шальке 0-1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-1
Оюндар Бишкек убактысы менен корсотулду.
08.03
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2-1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 -1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-1
23:00 Яблонец-Теплице 1-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 2-1
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 2-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 1-0
01:30 Ювентус-Удинезе 3-0
01:30 Вердер-Шальке 0-1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-1
#49 08 Март 2019 - 12:11
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 1-0
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-1
23:00 Яблонец-Теплице 1-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 1-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-0
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 1-2
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-0
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-1
23:00 Яблонец-Теплице 1-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 1-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-0
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 1-2
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-0
#50 08 Март 2019 - 13:44
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 0-1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-0
23:00 Яблонец-Теплице 2-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 2-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-1
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 0:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-2
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-2
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-0
23:00 Яблонец-Теплице 2-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 2-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-1
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 0:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-2
#51 08 Март 2019 - 14:25
Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 4:0
Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2:0
Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:0
Яблонец-Теплице 1:1
Бохум-Хайденхайм 1:3
Хобро-Мидтъюлланн 0:2
Утрехт-Гронинген 1:0
Ювентус-Удинезе 1:0
Вердер-Шальке 2:1
Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-1
Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2:0
Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:0
Яблонец-Теплице 1:1
Бохум-Хайденхайм 1:3
Хобро-Мидтъюлланн 0:2
Утрехт-Гронинген 1:0
Ювентус-Удинезе 1:0
Вердер-Шальке 2:1
Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-1
#52 08 Март 2019 - 15:07
Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2;1
Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1;2
Сивасспор-Йени Малатьяспор 1;1
Яблонец-Теплице 0;0
Бохум-Хайденхайм 0;2
Хобро-Мидтъюлланн 1;3
Утрехт-Гронинген 1;1
Ювентус-Удинезе 2;0
Вердер-Шальке 2;0
Атлетик Бильбао-Эспаньол 0;0
Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1;2
Сивасспор-Йени Малатьяспор 1;1
Яблонец-Теплице 0;0
Бохум-Хайденхайм 0;2
Хобро-Мидтъюлланн 1;3
Утрехт-Гронинген 1;1
Ювентус-Удинезе 2;0
Вердер-Шальке 2;0
Атлетик Бильбао-Эспаньол 0;0
#53 08 Март 2019 - 15:40
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2-0
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2-1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-0
23:00 Яблонец-Теплице 2-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-1
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 2-1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-0
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2-1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-0
23:00 Яблонец-Теплице 2-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0-2
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-1
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 2-1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-0
#54 08 Март 2019 - 15:43
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 1:2
23:30 Унион Берлин - Ингольштадт 04 2:1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:0
23:00 Яблонец-Теплице 2:1
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 1:3
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2:0
01:30 Ювентус-Удинезе 2:1
01:30 Вердер-Шальке 2:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1:0
23:30 Унион Берлин - Ингольштадт 04 2:1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:0
23:00 Яблонец-Теплице 2:1
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 1:3
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2:0
01:30 Ювентус-Удинезе 2:1
01:30 Вердер-Шальке 2:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1:0
Билдирүүнү түзөткөн: Mydearzh: 08 Март 2019 - 15:44
#55 08 Март 2019 - 16:19
:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2-0
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-0
23:00 Яблонец-Теплице 2-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0-1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-0
01:30 Ювентус-Удинезе 3-0
01:30 Вердер-Шальке 2-1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 2-1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 1-1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-0
23:00 Яблонец-Теплице 2-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0-1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2-0
01:30 Ювентус-Удинезе 3-0
01:30 Вердер-Шальке 2-1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 2-1
.
#56 08 Март 2019 - 16:30
Гуанчжоу Эвергранд 3-2 Тяньцзинь Тэда
23:30 Унион Берлин 2--1 Ингольштадт 04
23:30 Сивасспор 2-3 Йени Малатьяспор
23:00 Яблонец 2-1 Теплице
23:30 Бохум 3-0 Хайденхайм
23:59 Хобро 1-1 Мидтъюлланн
09.03
01:00 Утрехт 2-0 Гронинген
01:30 Ювентус 4-0 Удинезе
01:30 Вердер 1-3 Шальке
02:00 Атлетик Бильбао 1-2 Эспаньол
23:30 Унион Берлин 2--1 Ингольштадт 04
23:30 Сивасспор 2-3 Йени Малатьяспор
23:00 Яблонец 2-1 Теплице
23:30 Бохум 3-0 Хайденхайм
23:59 Хобро 1-1 Мидтъюлланн
09.03
01:00 Утрехт 2-0 Гронинген
01:30 Ювентус 4-0 Удинезе
01:30 Вердер 1-3 Шальке
02:00 Атлетик Бильбао 1-2 Эспаньол
#57 08 Март 2019 - 16:43
Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2:0
Унион Берлин-Ингольштадт 04 2:0
Сивасспор-Йени Малатьяспор 3:1
Яблонец-Теплице 2:0
Бохум-Хайденхайм 1:2
Хобро-Мидтъюлланн 1:2
Утрехт-Гронинген 1:0
Ювентус-Удинезе 2:0
Вердер-Шальке 2:1
Атлетик Бильбао-Эспаньол 1:0
Унион Берлин-Ингольштадт 04 2:0
Сивасспор-Йени Малатьяспор 3:1
Яблонец-Теплице 2:0
Бохум-Хайденхайм 1:2
Хобро-Мидтъюлланн 1:2
Утрехт-Гронинген 1:0
Ювентус-Удинезе 2:0
Вердер-Шальке 2:1
Атлетик Бильбао-Эспаньол 1:0
Буйурса,баары жакшы болот!
#58 08 Март 2019 - 17:16
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 3:0
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2:1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:1
23:00 Яблонец-Теплице 2:1
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0:1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 1:2
01:30 Ювентус-Удинезе 2:1
01:30 Вердер-Шальке 2:0
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 0:1
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2:1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:1
23:00 Яблонец-Теплице 2:1
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0:1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 1:2
01:30 Ювентус-Удинезе 2:1
01:30 Вердер-Шальке 2:0
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 0:1
#59 08 Март 2019 - 17:29
17:35 Гуанчжоу Эвергранд-Тяньцзинь Тэда 2-0
23:30 Унион Берлин-Ингольштадт 04 1-0
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-0
23:00 Яблонец-Теплице 1-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн
01:00 Утрехт-Гронинген 1-0
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 1-0
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-0
23:30 Унион Берлин-Ингольштадт 04 1-0
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1-0
23:00 Яблонец-Теплице 1-0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1-0
23:59 Хобро-Мидтъюлланн
01:00 Утрехт-Гронинген 1-0
01:30 Ювентус-Удинезе 2-0
01:30 Вердер-Шальке 1-0
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1-0
Love is a game. The first to say love, he lost...
#60 08 Март 2019 - 18:09
23:30 Унион Берлин -- Ингольштадт 04 2:0
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:0
23:00 Яблонец-Теплице 1:0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0:1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2:1
01:30 Ювентус-Удинезе 2:0
01:30 Вердер-Шальке 2:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1:1
23:30 Сивасспор-Йени Малатьяспор 1:0
23:00 Яблонец-Теплице 1:0
23:30 Бохум-Хайденхайм 1:2
23:59 Хобро-Мидтъюлланн 0:1
09.03
01:00 Утрехт-Гронинген 2:1
01:30 Ювентус-Удинезе 2:0
01:30 Вердер-Шальке 2:1
02:00 Атлетик Бильбао-Эспаньол 1:1